Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Protrhlý pytel s GM
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  23-09-2007, 13:21:06
Další pomoc pro Drahyho Server
Kalič - Toto jméno se nyní bude spojovat s grafikou na našem serveru. Tento človíček nám pomohl na serveru po stránce grafické, za což mu vřele děkujeme. Zapsal se tím mezi naše řady Game Masterů a tomuto člověku naprosto věřím, protože ho znám i osobně. Není to tedy GM pro pomoc ve hře, nýbrž jen a pouze po grafické stránce. Ano to on má na svědomí to krásné logo zde i na fóru. Ještě jednou děkujeme Kaličovi za krásnou grafiku a vítáme ho mezi námi.

Konečně nalezená čistá duše?
Přestože je náš server plný jizev po neúspěšných výběrech Game Masterů (spíš jizev na Drahyho důvěře lidem - a kdo tu hraje již déle, ví, o čem mluvím) jsme se rozhodli jednoho kandidáta přijmout. Je na zkušební době a jako jediný prošel přes všechny naše testy (z těch skoro 300 kandidátů). Je tu na zkušební době, ale to mu neubírá na autoritě. Budeme ho sledovat krok za krokem, a pokud se jen něco nepatrného stane nebo i vám se něco nebude zdát a bude to v rozporu s politikou našeho serveru být 100% podle oficiálních serverů, okamžitě nám to nahlaste a my budeme konat dál. Doufám, že se tak nestane. Jeho jméno ve hře bude Mysak a prosím trpělivost, teprve se zaučuje, ale s problémy serveru ho můžete zavalit a pokud je sám vyřešit nedokáže, předá je patřičným lidem případně mně.

Dočasná? Ztráta jednoho z kvalitních GM
Asi všichni víte, GM McBogy, který nám mnoho pomohl v začátcích serveru, je stále v seznamu aktivních GM. Již skoro půl roku se nijak do našeho serveru nezapojil, což mu vůbec nevyčítám, ale hráči mu zbytečně píšou na mail i ICQ a odpovědí se nedočkávají. Proto jsem se rozhodl McBogyho odstranit ze seznamu GM na našich stránkách. Má teď moc práce, což samozřejmě chápu a až se trošku vzpamatuje a bude mít více volného času, rádi ho přivítáme zpět a dveře tedy u nás bude mít stále otevřené. Zatím se tedy loučíme s McBogym a budeme si přát, ať se k nám brzy zase aktivně vrátí. Další GM zatím nepřijímáme, a proto nám zatím nepište. Pokud máte opravdu velký zájem nám s čistou duší a upřímně pomoci pište na ICQ Šištičkovi. Na stránce kontakty na správce se nyní pracuje a upravuje se. Děkuji všem ještě jednou za pomoc a snahu vylepšit náš server.
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum