Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Další posila se hlásí!
stránky: 1
Parrizanka
  • Posts:
  • Reply #1  |  12-10-2007, 23:08:12
První ženská posiluje tým GM.

Je to už pár měsíců, co jsem začínala s přítelem pracovat na vlastním serveru, protože WOW se stalo takovou mojí menší závislostí. Časem se z představy o vlastním serveru vyklubala skutečnost a já měla tu čest stát se GM na vlastním serveru zvaném Mooncat.

Nevedli jsme si špatně, ale času ubývalo, přibývaly starosti a tak jsme po nějaké době usoudili, že bude lepší dát serveru menší pauzu. Jenže pauza se protahovala a protahovala a mně začalo WOW chybět. Nebylo pro mě důležité, aby mi nad hlavou mého elfa svítil nápis „GM“, důležité bylo si zahrát. Proto jsem vybírala z ostatních serverů. Ani jsem se moc nerozmýšlela a přešla sem. A byla jsem velice překvapená kvalitou a odhodlaností, se kterou se GM věnují svojí práci.

Potkala jsem tady opravdu výjimečné lidi.

A právě dnes se mi dostalo té největší pocty, po delším a složitém přemlouvání jsem přijala funkci GM. Tímto tedy slavnostně ohlašuji, že došlo ke sloučení serveru Mooncat pod Drahyho Free Wow Server CZ.

Takže si zase po delší době vyzkouším jak těžká funkce to je. Budu se snažit svojí funkci plnit svědomitě a co nejlépe budu umět. Rozhodně se budu muset jako GM spoustu věcí naučit, protože nemám zatím tolik zkušeností jako ostatní, ale budu se snažit co nejvíce přispět, jak ke spokojenosti hráčů, tak ke spokojenosti ostatních GM.

V současné době jsem studentkou Vysoké školy Karlovy Vary. Je mi devatenáct let, ale duší jsem stále malé dítě. A nic neocením víc než upřímnost.

A protože čas plyne jako voda, čekají nás první narozeniny serveru, které se oslaví již tuto neděli po obědě. Hráče čeká den plný eventů a oslav, takže si každý přijde na své. A co závěrem? Snad jen to, že serveru přeji co nejméně nečekaných pádů a spoustu spokojených hráčů. A všem, abychom se tady zase za další rok pohromadě sešli.
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum