Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Narozeninová párty!
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  14-10-2007, 11:39:18
První narozeninová párty
A je to tu. První narozeniny serveru. Datují se sice na datum 15.10.2007, tedy přesně rok od založení serveru, ale slavit se bude dneska!

Dnešní plán
Co nás dnes čeká? Na své si přijde každý. Je tu hned několik akcí a každý se může a nemusí zúčastnit té, které chce. Tak jdeme na to:

13:00 - Začátek eventu Drahy řekl - Pravidla jsou jednoduchá - některý z GM týmu řekne nějaké slovo třeba "samosřejmně" a vaším úkolem je do 3 vteřin napsat slovo do chatu správně, tedy samozřejmě. Musíte dávat pozor i na to, kdo slovo řekne. Pokud GM řekne Drahý nebo Dráhy řekl, nic nesmíte udělat. Uvedu pár příkladů:
Drahy řekl, napište vijimečně - vy napíšete výjimečně. Pokud napíšete špatně, vypadáváte. Ale pozor pokud se řekne: Drahý řekl, napište vijimečně - GM Drahý neexistuje, nic neuděláte. Jinak vypadáváte. Tedy musíte dávat pozor, zdali jméno GM je správně a musíte trošku znát gramatiku. GM může slovo napsat i správně a vy ho napíšete znovu tak, jak ho napsal, pokud je gramaticky správně. Podle času budou tři kola a tři vítězové - dávejte si pozor na slova typu vybřežte nebo smýcení a mnoho dalšího.

15:30 - Začátek eventu Hide and Seek - Klasický event, kde se některý z GM ukryje po světě a vy ho budete podle indicií hledat, první tři budou odměněni.

17:30 - Začátek Battlegroundu - všichni se v tuto dobu přihlásí u battlemasterů a začne velká bitva v battlegroundech.

20:00 - Začátek eventu Chcete být milionářem - Bude probíhat v Gurubashi aréně, kde proběhne rozlosování a bude vybrán vítěz, který seřadí jméno serveru podle toho, který z GM řekl jaké slovo, upřesníme na místě. Nápovědy budou: pomoc hráče, pomoc GM, pomoc všech přihlížejících a 50 na 50. Po skončení proběhne závěrečná párty s alkoholem a ohňostrojem!

K historii serveru
Od píky až po skoro dokonalost. Začali jsme na úrovni Hamachi serveru a dokopali jsme se až na tuto úroveň. Celá historie serveru se ještě sepisuje a snad bude během 14 dnů dostupná na těchto stránkách. Takže jen zkráceně. Hrál jsem na jednom francouzském serveru, na kterém bylo mnoho chyb a nefungovalo tak 90% všech věcí. Štvalo mě to a tak jsem se rozhodl jen pro naší partu českých lidí udělat svůj. Bez chyb. Tak nějak se povedlo. Dýchání pod vodou se vzduchem pro nás byla největší novinka, zranění se z pádu, chození po vodě, funkční battlegroundy pro nás bylo něčím novým, ale my chtěli dál. Po delší době se server stal veřejným s veřejnou IP a nahozením stránek v podobě fóra. Ovšem populace nebyla nic moc, ale víc jsme ani nechtěli. Čas plynul a dohodli jsme se, že uděláme profesionální server se vším všudy. Pořádná bedna, rychlý internet, nové stránky, opravy chyb. Vše se podařilo a nyní jedeme na 2 jádrech na 2,80 GHz 8 GB RAM a 100Mbit v obou směrech. Hardwarem jsme se tedy dostali na vysokou úroveň mezi servery. Nyní to chtělo GM tým. Po dlouhém hledání a mnohých zklamáních jsme konečně našli a nyní je náš server plně připraven na nápor hráčů o objemu min 250 - 500 lidí online! Operační systém je Linux s nejnovějším jádrem a zabezpečením na nejvyšší možné úrovni.

[ Zprávu upravil Drahy  15-10-2007 19:44:13 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum