Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Najde se vhodná pomoc?
stránky: 1
drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  10-04-2007, 21:29:54
Hledá se výpomoc:
Je to tak. Bohužel mé síly již nestačí na to, abych server udržel v pohodě a funkční a proto se obracím na vás - zkušené hráče, co již máte něco za sebou a chcete pomoct tomuto serveru se rozvíjet. Hledám pomoc, na kterou bych se mohl za každých situací obrátit. Zkušenosti s GameMasteřinou jsou vítány. Hledám spolehlivého člověka, dobře se vyjadřujícího a schopného řešit samostatně problémy a konzultovat je s hráči a poté se mnou. Někoho, pro koho bude na prvním místě blaho hráčů a serveru a až poté to jeho vlastní. Dotyčný musí být vstřícný, ochotný se učit, pomáhat ostatním apod. Co za to nabízím? Lukrativní místo GameMastera nejprve na základní úrovni se základními příkazy později až nejvyšší stupeň admina, případně moderátora na fóru, přední postavení na serveru a slovní ohodnocení. Kdo bude mít zájem, ať se mi ozve na můj soukromý e-mail drahyc@centrum.cz , kde by bylo vhodné napsat nějaké údaje o sobě, dosažené vzdělání apod.

Delší výpadek:
Tímto se chci omluvit za dlouhý výpadek, který trval skoro dva dny. Byl zapříčiněn nesprávnou funkčností mého skvělého internetu. Je to již třetí poskytovatel internetu, kterého mám a věřte, že i přes tento výpadek má zatím nejlepší vlastnosti co se týče latency atd. Bohužel s komunikací tu trošku vázne a do teď přesně nevím, co výpadek způsobilo. Nemám pořádné vyjádření od vedení společnosti. Nyní je již server online a tak snad i chvíli zůstane. Stále plánuji vytvořit přehlednou stránku o delších výpadcích s důvody proč apod.

Konec Velikonoční akce:
Velikonoce jsou za námi a tím i konec zvýšených ratů XP na questy. Nyní jedeme již na 100% Blizzard hodnoty. Již připravujeme další akce, které budou v mnohem větším měřítku a snad se zúčastní všichni hráči a zaujme to nové hráče. Server prozatím není schopen unést velké množství hráčů. Měla mi již přijít bedna určená jen a pouze pro server, ovšem na poště to zbabrali. Řeknu to asi takto: "Moje štěstí bylo vždy v tom, že mne potkalo nějaké neštěstí."

Nahlašování chyb:
Pokud najdete nějakou chybu, ať už zde na stránkách či na fóru, prosím, nahlašte tuto skutečnost na fóru nebo na mé ICQ apod. Patří sem i problémy s fórem, nezobrazuje se vám apod., hned mě nebo jinému GM pište, problém vyřešíme. Dále mi hodně hráči psali, že neznají realm Drahy Serveru. Na přesném a podrobném návodu se stále ještě pracuje a prozatím stačí, když si po instalaci World of Warcraftu nainstalujete patche 1.12.0 a 1.12.1 a nakonec mnou vytvořený program s názvem Drahy Server, který nainstaluje potřebné věci pro hraní včetně změny realmlistu apod.


[ Zprávu upravil drahy  10-04-2007 21:38:23 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum