Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Nestabilita serveru
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  10-11-2007, 15:35:42
Co se děje se serverem?

Aktualizace2: Server je spuštěn. Vymazal jsem několik pochybných předmětů, NPC atp, proto se nedivte, že nějaký ten objekt zmizel. Vypadá to, že s největší pravděpodobností to padalo kvůli nové aréně, kterou jsem vrátil na původní neaktualizovanou verzi. Což by vysvětlovalo pády hlavně večer a ne ráno, když tam nikdo není. Nu uvidíme. Probíhá testování stability, tak se všichni modleme.

Aktualizace: Je nám líto až do odvolání bude server uzavřen. Budeme postupně vracet všechny kroky co se udály a budeme těžce testovat. Prosím o trpělivost a nerušení nás přes ICQ až server spustíme, dozvíte se to zde. Děkujeme.

Popravdě sami pořádně nevíme. Na stabilitě neustále pracujeme, ale něco se zkrátka zvrtlo a my nyní hledáme to místo kde a pak ho co nejrychleji opravíme. Bohužel toto vyžaduje větší množství času a proto prosíme o trpělivost hráčů, protože děláme co je v našich silách. Žádný wipe se konat nebude, tedy nemusíte mít obavy. Chyba může být kdekoli. Špatné kouzlo ve hře, jediný chybný NPC, špatný objekt ve hře, špatně fungující kouzlo, přičemž těchto chyb může být víc nebo jen podobná linie podobných věcí atp. Než toto všechno zkontrolujeme může to trvat i pár dnů. Zvažoval jsem zdali by nebylo lepší server zavřít do doby než budou pády vyřešeny. Zatím tedy ne, ale pokud se nebudeme dobírat výsledku, rozebereme celý server a půjdeme do hloubky a tedy server zavřeme než na to přijdeme. Za všechny pády a nepříjemnosti se vám omlouváme, ale musíme to vydržet, všichni. Váš GM tým.

[ Zprávu upravil Drahy  10-11-2007 17:46:55 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum