Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Stabilita potřetí
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  13-11-2007, 15:33:54
Opravy a rekonstrukce...

Edit (21:58): Server spuštěn!

Server je nyní stabilní. Stále je na čem pracovat a chyby pádů hledat a řešit, ovšem nyní se pustím do vracení všech věcí, které do teď na chvíli chyběly. Spousta questů, předělaný Outland + Arény atp. Je toho spousta a nic z toho by již nyní nemělo vadit bezproblémovému chodu serveru. Tedy vracíme se do starých kolejí, kde většina věcí, questů nechybí a fungují. Je tu i zároveň pár novinek samozřejmě. Hned několik.

Kromě tedy fungujících kouzel, petů u warloka a jiného nyní vracím do funkčnosti i Meeting Stony (od patche 2.2.3 nefungovaly) - které slouží k přivolávání hráčů k instancím. Zapotřebí jsou min dva, kteří vyvolají portál a další členové musí být v partě a dotyčného si označit (oba dva) a poté pravým tlačítkem kliknout na portál a hráč se přesune k přivolávanému kameni. Další opravy se týkají Vanish kouzla u zloděje a hlavní oprava snad už konečně ve stavu lootu Free for All budou moci lootovat všichni z party jen questové itemy. Další opravy se týkají kouzel Disarm - nyní funguje jak má, kouzlo Incinerate, Přidán příkaz .unstuck, který vás přenese k nejbližšímu spiritovi v případě propadnutí se do textury, protože příkazy jako .start apod byly zakázány kvůli jejich silnému zneužívání. Opraveny byly i šance na kritické údery a obecně útoky. Opraveny byly další 2 případy pádu serveru, malinko byly upraveny i instance, ovšem nic výrazného, implementovány byly talenty na regeneraci many a celý systém na regeneraci many je nyní předělaný a na závěr četné opravy battlegroundů.

Co připravujeme?
Dvě hlavní věci především: Počeštění questů a globální eventy ve velkém. Systém pro překládání questů již vyrobil Bluej z našeho GM týmu, který nyní zkoumám a uvádím do provozu. Do hry se questy překládat přímo nebudou. Budou rozděleny do sekcí podle oblastí a umístěny někam na web. Zkrátka kdo chce si svůj quest najde v naší budoucí databázi přes lokaci nebo vyhledávač. Systém je navržen pro lehké použití a formou GD knihoven, tedy nikdo jiný nebude moci kopírovat naší práci.

Eventy ve velkém znamenají, že se udělá event formou databáze, její start a konec a budou se muset (server všechny přesune v případě arény do arény) zúčastnit všichni momentálně hrající hráči. V přípravách jsou eventy právě na arénu nebo battlegroundy, kde každý hráč bude v určitý čas přenesen se sobě podobným levelem do paralelních battlegroundů. Tedy zároveň budou v jednom battlegroundu třeba 10-20 lvl a v tom samém čase ve stejném battlegroundu 20-30, přičemž obě skupiny se navzájem neuvidí a tedy se nebudou ovlivňovat. Plánuji to jako jeden z mých dárků vám na Vánoce, tak snad se to povede, protože jinak nevím, co vám mám dát :-)

Registrace nových uživatelů
Registrace normálně fungují. Bohužel ne každý umí účet založit. Máme jeden z nejmodernějších a nejbezpečnějších systému registrací ze všech free serverů. Podmínkou pro úspěšné založení účtu je tedy správné vyplnění VŠECH položek při registraci, dále zvolit odlišné uživatelské jméno a heslo, vyplnit správně (bez překlepů) e-mailovou adresu, odpovědět na dvě bezpečnostní otázky JEDNÍM slovem, nejlépe bez interpunkce a diakritiky a na závěr správně opsat alfanumerický kód z obrázku (Zatím na něm pracujeme, byly s ním problémy). Pokud všechny tyto požadavky splníte, máte 99% šanci na vytvoření bezpečného účtu a možnost hrát zdarma na našem serveru.

[ Zprávu upravil Drahy  13-11-2007 22:21:34 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum