Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Anketa, odměny a užitečné rady
stránky: 1
drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  14-04-2007, 20:14:26
Anketa: Chcete vypnout počasí ve hře?
Tato jednoduchá anketa by měla konečně uvést na pravou míru to, zdali chcete ve hře, aby byl zapnut systém počasí. Server to nijak výrazně nezpomaluje a domnívám se, že je to i zpestření hry. Ale volba je nyní na vás, vy rozhodnete o osudu počasí na našem serveru, proto neváhejte a hlasujte na fóru

Odměny za věrnost a přispívání
Protože Dryhorny na fóru mají dost malé využití, rozhodl jsem se, že je ještě trošku využijeme. Tedy kromě vykoupení za tresty a za vyplacení za poskytnutou pomoc a mnoho dalšího, budou ještě Dryhorny sloužit k tomuto účelu: Za každých 10 000 Dryhornů získá daný hráč 1 zlaťák do hry, který mu bude zaslán poštou na postavu, kterou si předem určí. Získávat Dryhorny můžete psaním příspěvků (pozor na spam) nebo vám hráči mohou nějaké poslat za pomoc, kterou jim poskytnete apod. Dryhorny si tedy můžete volně mezi sebou posílat v libovolném množství. Ztráty a chybné transakce GameMasteři nenahrazují.

Užitečné rady
Ve hře je možno odpočívat. Je to možné pouze na vybraných místech a to v tzv. hospodách (Inn) nebo v hlavních městech. Po strávení nějaké doby v těchto lokalitách máte zvýšený počet XP na dvojnásobek. Čím déle tedy v těchto lokalitách budete, tím déle budete mít zvýšené XP na 200%
Jako další chci upozornit na pečlivost zkoumání vašich postav a jejich schopností, pečlivého výběru profesí apod. Pozorně čtěte, co vaše postava umí, proti komu je nejsilnější apod.
Na závěr vám zde vypíši příkazy, které každý hráč může ve hře dle libosti využívat (nezapomínejte psát příkazy vždy s tečkou na začátku a do chatu a potvrdit klávesou enter):

.acct - Ukáže vám vaše oprávnění - 0 značí normálního hráče 3 pak GameMastera

.commands - Vypíše všechny dostupné příkazy co můžete použít

.dismount - Pokud vám nejde slézt z mounta toto je ideální příkaz co to udělá za vás

.info - Vypíše počet právě hrajících hráčů na serveru

.gmlist - Vypíše seznam GameMasterů, pokud je nějaký online

.help - Ukáže vám strukturu, jak zadávat příkazy a s jakými hodnotami

.showhonor - Ukáže vám jakého jste doposud dosáhli ranku

.save - Aktuálně uloží hráče (Server automaticky ukládá hráče, ale po větší akci apod. doporučuji stejně tento příkaz použít

.start - Přesune (teleportuje) vás na pozici, kde jste s postavou začínali (V případě lidí do Nothshire apod. vhodné je použít tento příkaz při spadnutí do textury či zaseknutí hráče)

Jak se přihlásit do určitých kanálů ve hře?
Je to naprosto jednoduché. Pokud se chcete přihlásit do dvou základních kanálů a to pokec a help (K čemu tyto dva kanály slouží si můžete prostudovat v Důležitých pravidlech pod pořadovým číslem 14) stačí do chatu napsat /join pokec, po tomto úkonu se vám zobrazí hláška, že jste se připojili do zvoleného kanálu, s pořadovým číslech v hranatých závorkách (např. Joined Channel [4.pokec] )- Toto číslo použijete pro psaní. Tedy pokud se vám objeví u kanálu číslo 4 napíšete /4 mezera atextvašízprávy - například /4 Zdravím všechny. Ten samý postup pak opakujte v případě jiných kanálů. Počet kanálů, na které se můžete připojit je omezen na 10. Pro opuštění kanálu pak zadáte do chatu příkaz /chatexit a jméno kanálu který chcete opustit tedy například /chatexit pokec.
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum