Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Stav serveru? On-line
stránky: 1
Veritas
  • Posts:
  • Reply #1  |  28-11-2007, 19:57:25
Prozatímní provoz od 28.11. 20:00

Server z důvodu opravy off. Čas spuštění upřesníme. Vypnuto 2.12 ve 12.00

Aktualizace3(1.12): Proběhne aktualizace, která snad vyřeší všechny pády s kouzly jako travel form, různé affekty, zkrátka obecně všechna chybná kouzla a jejich aury, které zapříčiňovaly pády serveru. Pokud bude stabilita v pořádku, začneme aktualizovat dál náš server a opravovat chyby... Bohužel opravy zatím nepomohly, hledáme další řešení...

Aktualizace2: V nouzi poznáš přítele a GM myšák nás v nouzi opustil. Údajně má osobní problémy a tak odešel, nemějme mu to za zlé, serveru i tak trochu pomohl. Loučíme se a vydržte už se blížíme pomalu, ale jistě k vyřešení problémů s pády serveru.

Aktualizace: Server byl dnes offline kvůli přehlcení mysql databáze logy (skoro 400 GB), problém s nejvyšší pravděpodobností souvisí s pády serveru, na kterém stále pracujeme. Server spuštěn až teď, protože jsem nebyl přítomen u serveru. Děkujeme za pochopení.

Jak jste si již zajisté všimli, server má své nálady a padá. Jedná se sice o velmi krátké výpadky, které jsou nepříjemné a občas dokáží velmi podráždit nervy. Z tohoto důvodu Vás chce team GM upozornit, že server bude nadále on-line s výpadky. Na jejich odstranění se bude několik dnů usilovně pracovat a snad dojdeme ke zdárnému vyřešení problému. Proto Vás v následujících dnech prosíme o trpělivost a doufáme že v těchto dnech nebudeme číst jak ve hře, tak na foru o výpadcích a jak je to hrozné. Děkujeme za pochopení. Váš team GM.

[ Zprávu upravil Veritas  02-12-2007 12:03:40 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum