Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Další fáze přechodu
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  16-12-2007, 16:25:16
Nová verze Drahyho Programu 6.1
Není to majoritní aktualizace, ale pro mnohé akutní. Po nasazení patche 2.3.0 přestal fungovat jeden z nejdůležitějších addonů Titan Panel. Jeho tvůrce se nemá k aktualizaci a tak si musíme poradit sami. V této nové verzi (pouze v našem programu) již vše normálně funguje, ovšem server stále hlásí, že addon je starý (Out of Date). To můžeme nyní obejít. Jakmile se přihlásíte a vidíte svou postavu(y), vlevo dole máte tlačítko AddOns, kde vidíte všechny addony, zajisté pouze z Drahyho Programu nyní již 6.1. V novém okně po stisknutí tlačítka AddOns zvolíme nahoře volbu Load Out of Date AddOns. Addony tím povolíte a všechno je nyní v pořádku. Je to dočasné řešení než nalezneme jiné. Toto provádějte pouze s addony z programu Drahyho Server, protože se starší verzi Titan Panelu nefungují některé věci jako počet nábojů, aktualizace času apod. Zde již samotný program + seznam změn (Opět důrazně doporučuji odinstalovat předchozí verze):
Drahyho Server 6.1:
• Malinko aktualizován Titan panel, přestože hlásí "Out of Date", smíte ho již zapnout, na řešení stále pracujeme
• Odebrán QuestGuru
• Přidán Bayi's Extended Questlog postavený na staré verzi EQL
• Aktualizován Bonus Scanner
• Opravena malá chyba v některých případech při instalaci, kde instalační program hlásil chybu a následné nedokončení instalace
Stazění programu: Verze 6.1 na serveru FileBeam (10 MB)

Komunikace ve hře
Kanály ve hře
Jak jistě všichni zjistili, byl zrušen komunikační kanál LookingForGroup. Nyní kanál funguje přesně tak, jak by měl. Tedy připojit se můžete pouze pokud máte zvoleno, že se chcete připojit k nejbližší skupině. Malé úpravy ještě potřebuje. Jako oficiální kanál byl zvolen GM Šištičkou kanál "wowchat". Jak se připojit? Stačí do chatu napsat "/join wowchat" - bez uvozovek a následně /číslokterémáchat a mezerník (většinou zadáme /4). Tedy /join wowchat poté /4 a píšeme.
Jak si posunout chat?
Mnoho lidí trpí tím, že je chat moc nízko a v případě nějakých kouzel nejsou vidět poslední řádky chatu. Jak to spravit? Je to jednoduché. Stačí na chat najet myší, chat zčerná a objeví se panel s názvem General, na tento panel (přímo na jeho název) klikneme pravým tlačítkem myši, poté vyjede nabídka, kde si zvolíme "Unlock chat". Tímto se nám nyní chat stane volně pohyblivým. Posunete ho držením již levého tlačítka myši na libovolnou pozici (může se stát, že se vám chat bude pouze měnit velikost, v tomto případě uchopte chat jinde). Po zvolení vhodné pozice opakujeme postup na panelu General pravým tlačítkem myší a dáme "Lock chat". Tímto se nám volba uloží a při každém dalším startu hry budete mít chat na zvolené pozici.

Seznam akcí, nyní prováděných na serveru
1) Databáze se vším potřebným k novému patchi a jeho nahrání na náš server se odkládá minimálně na zítra večer. =50%
2) Server již běží naplno - testovací fáze ukončena, mažu staré zálohy = 100%
3) Nyní proběhne malá aktualizace na serveru, která opravuje pár nedodělku:
- úpravy chatu
- opravy u pár kouzel a jeich aury
- damage mnoha kouzel
- přehnané blocky, parry atp.,
- dočasně odebrán Jail - Jail opět zprovozněn
- zprovozněn .ban i pro ostatní Game Matery
- opraveno kouzlo Bloodrage - hráč zůstával v kombatu
= 100% Server online
4) Aktualizace návodu Jak začít hrát = 10%

[ Zprávu upravil Drahy  16-12-2007 17:33:10 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum