Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Testovací fáze
stránky: 1
drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  25-04-2007, 12:24:47
Testovací fáze
Server jede zatím na 60% to znamená, že nyní není 100% hratelný, jsou v něm chyby i banální a dvě nové rasy nejsou úplně v pořádku. Server nyní jede jen z důvodu, aby jste si zkusili, zdali se můžete připojit na server s novýma patchema popř. s datadiskem Burning Crusade, zkusili si vytvořit nádherné propracované postavy a zároveň nyní puštěný server slouží k mým testovacím účelům. Databázi serveru mám hotovou tak z těch 70%. Stále se snažím dostat do databáze co nejvíce nových věcí, questů apod. Do konce týdne by měl server jet naplno, ale nevidím to úplně růžově. Každopádně do konce příštího týdne by již opravdu měly jít ty nejzákladnější věci... Dělám co mohu, ale mám teď dost nabitý osobní život přestože jsem ukončil práci mimo. Proto děkuji za pochopení a strpení.

Jak začít hrát?
Klasická otázečka, která se mi tu objevuje velmi často, řada z vás neví, jak se napojit a pro tyto účely tu tvořím snad dost podrobný a přehledný návod, jak se připojit na můj server. Jsou dvě možnosti, jak toho docílit. S patchema nebo s datadiskem. Předem vás chci upozornit, že pokud se budete chtít připojit jen přes patche místo datadisku, nebudete moci vytvářet dvě nové rasy. Můžete normálně hrát i snad plnit nové questy, jen nebudete moci vlastnit nové rasy. Dále chci upozornit, že neposkytuji warez a všem důrazně doporučuji si hru i datadisk koupit. Sledovat to nebudu je to vaše věc a už vůbec sem nebudu dávat (ani na fóru) nechci vidět žádné odkazy na hru a datadisk kromě patchů, které jsou zadarmo samozřejmě.


Co se zatím změnilo?
Musím s lítostí a možná i úlevou říci, že se resetovaly stavy ohledně honorů a tedy každý nyní začíná s novým štítem (nulou) :-) , dále snad již půjdou battlegroundy a mnoho mnoho dalšího. V současnosti Blizzard chystá vydání dalšího většího patche s pořadovým číslem 2.1.0, který zatím nebude na tomto serveru podporován (nový patch toho moc nevylepšuje, jen přidává další tier set (již šestý), opravuje chyby klienta a proto zatím další verzi neplánuji.) Bedna (Serverová bedna), která mi měla přijít opět nepřišla, přišlo mi jen odškodné z pošty v podobě ani ne poloviny ceny co mě bedna stála. Teď se akorát musím malinko omezit, ale mám to rozpočítané a server normálně dál v klidu povedu.

[ Zprávu upravil drahy  29-04-2007 12:53:02 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum