Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Novoroční novinka a opravy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  01-01-2008, 00:19:49
Stížnosti a jejich řešení
Dnes jsem se dozvěděl zajímavou novinku (stížnost) od hráčů ze strany hordy. Směřovala k tomu, že nadržuji alianční frakci, nestarám se o server, server je vlastně k ničemu a plný chyb a je mnoho jiných serverů, které jsou lepší a kde se o hráče GM více starají. Ostatní servery neznám, tedy nemohu posoudit. Co mi bylo řečeno, tak většina ještě nepřešla ani na verzi 2.3.0. Zprvu jsem byl sice naštvaný na dotyčné hráče, ale pokud to tak cítí, mají právo na názor a určitě se budu více snažit, aby již více nepochybovali o mé profesionalitě z pohledu nadržování jedné frakci, přestože mám normální postavu právě u této frakce. Budeme dělat vše proto, abychom nebyli zaujatí a snažit se o to, aby obě frakce měli stejné podmínky a stejné právo na názory a stížnosti. Trochu mě to zamrzelo, protože jsme opravy řešili i přes Vánoce a pokud si i jen jeden jediný hráč toto špatné o serveru myslí, je to špatně. My se ale nevzdáme, nevyhodíme vás ze serveru. Naopak vám ukážeme, že jste se mýlili a že dokážeme pro server udělat ještě více nad naše maxima a že nikomu nenadržujeme. Byly nám také vyčteny některé eventy, které děláme. Pokud máte jiné nápady a návrhy na event, je zde pro vás otevřena sekce na fóru „Akce, eventy, turnaje“, kde můžete vyjádřit své nápady a připomínky na akce serveru, případně nějaká doporučení. Dále nám byl vyčten počet uživatelů na serveru, který je příliš nízký a že pro zvýšení nic neděláme. Tato skutečnost je pravdivá jen z části. Přes špičku je internet velmi nestabilní a hráči pociťují vysokou latency, dokonce stačí, aby bylo pár hráčů na stejném místě a latency rapidně stoupne (opět nekvalitní internet). Než získáme prostředky nebo sponzory na získání lepšího, kvalitnějšího internetu, nebudeme dělat reklamní kampaně a shánět hráče. Přece jen už jsem normální student a nemám prostředky navíc na přechod k jiné společnosti. Rychlost internetu je vysoká, ovšem ne kvalitní. Než vyřešíme tento zásadní problém, nebudeme nijak více propagovat server. Nyní k dalším opravám serveru:

=> Konečně zprovozněn systém na pravidelnou zálohu serveru – Děkuji za výraznou pomoc GM Bluejovi, záloha nyní může být prováděna i za chodu serveru každých 6 hodin. Na další projekty od Blueje se může těšit již v nadcházejících dnech.
=> Srovnán čas serveru podle světového času UTC
=> Zakázány zbytečné příkazy pro GM (.morph, .resetall, .learnall, .delete, .addspw, atp.)
=> Plně zprovozněn ban na účet, IP adresu a postavu, přidán podrobný popis k příkazu pro ostatní GM jak na to – v bližších dnech proběhne čistka serveru od starých postav, účtů a podvoníků
=> Opraveny talenty Lovce: Hawk Eye, Volley, Mortal Shots
=> Opraveny Orbs of Translocation
=> Malé nedodělky v disenchantingu
=> Další oprava questu Trial of the Lake – aqua form nyní 100% funkční
=> Opraveno kouzlo u zlodějů (rogue) Quick Recovery
=> Přizpůsobena některá kouzla paladinů nové verzi patche
=> Kompletně předělána instance Zul'Gurub podle oficiálních hodnot (bossové a jejich kouzla, NPC atp.), je čas jít na další instance pro hráče na vyšších levelech, instance na nižších levelech jsou již předělány
=> Opraven talent mága na dočasné zvýšení fire útoků
=> U druidů opraveny psychické obranné útoky zvenčí
=> Konečně opraveno počasí v celé zemi nyní neprší v pouštích atp.
=> Snad konečně opraven quest na získání aqua formy u druidů – potřebuje otestovat
=> Na server byl nasazen systém na zjišťování podvodníků a cheaterů: Permanentní ban na IP dostali tito hráči: Robik a Strudl

Těmito opravami v posledních dnech jsme se snad konečně zbavili dlouhodobých problémů (errory ve skupinách při transportech, obecně fungující transporty, aqua forma, důležité questy u každé třídy, mob, kterému zůstala 1/3 životů po zabití, časté pády serveru, počasí atd.). Přeji příjemný den a hlavně mnoho levelování na našem serveru.

Vyhlášení soutěže s transporty:
Připomenu, o co šlo:
(Pravidla soutěže a jak se zúčastnit:Potřebujeme pomoc při opravě transportů a lodí. Vše je již opraveno nyní potřebujeme dodělat to nejtěžší - časování - tedy periodu, za jakou dobu se určený transport vrátí na svou pozici. Co k tomu potřebujeme: Stopky, trpělivost, čas na serveru, ochotu. Instrukce - Počkáme si, na námi libovolně zvolený transport (lodě, vzducholodě), počkáme až transport dorazí a zastaví. Přesně od tohoto okamžiku jakmile zastaví, pouštíme stopky, nastoupíme a čekáme tak dlouho než transport opět nedorazí na místo, kde jsme nastupovali. Jakmile zastaví, stopneme stopky. Čas potřebujeme přesně na setiny, tedy stopky s měřením na sekundy a setiny. Výsledný čas ještě několikrát překontrolujte a pošlete mi na ICQ, které najdete v kontaktech na správce. Čas, který se bude nejvíce blížit správnému času, vyhrává a jeho majitel si může vybrat libovolný item modré kvality na jeho level (item musí mít level) schválený GM. Přeji hodně zdaru a zde vypisuji všechny transporty, o které nám jde, počet transportů rovná se počet odměn!)

Výherci:
Grom'Gol Base Camp a Undercity – Vyhrává hráč Kopaka s časem 4:09:30 (12 časů)
Menethil Harbor a Auberdine – Vyhrává hráč Miros s časem 4:01:05 (18 časů)
Teldrassil a Auberdine – Vyhrává hráč Miros s časem 5:09:04 (správný byl 3:12, 11 časů)
Menethil Harbor a Theramore Isle – Nikdo – časy dodali dva hráči ani jeden se nepodepsal ani na opakované výzvy (2 časy)
Grom'Gol Base Camp a Orgrimmar – Vyhrává hráč Shar s časem 4:06:6 (36 časů)
Orgrimmar a Undercity – Vyhrává hráč Smajlik s časem 3:59:335 (41 časů)
Forgotton Coast a Feathermoon Stronghold – Nikdo – pouze jeden, který ovšem nesplňoval pravidla a měřil jen cestu tam nikoli i zpět. (0 časů)
Ratchet a Booty Bay - NIKDO - nikdo nedal typ na tuto trasu (moje chyba dal jsem jí za příklad a musel udělat sám, 0 časů)
Azuremyst a Auberdine – Vyhrává hráč Satelit s časem 3:59:48 (14 časů)

Výhercům gratulujeme a doufám, že když bude potřeba, tak nám hráči opět pomohou, i když to nebude formou soutěže, protože porovnávání vašich skoro shodných výsledků není jen tak a dává to dost práce najít výherce. Výherci si ceny vyzvednou u GM Šištičky s tím, že ho odkážou na tento článek, žádný jiný GM ceny za tuto soutěž nevydává. Děkujeme ještě jednou všem a přejeme mnoho úspěchů do nového roku. Váš GM tým.
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum