Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Novinky a opravy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  09-01-2008, 20:05:14
Co připravujeme?
Bohužel, společnost Blizzard tvůrce celé hry World of Warceaft vydala dne 8.1.2007 další patch nesoucí číslo 2.3.2 - my jedeme nyní na 2.3.0. Aktualizace není nijak zásadní, spíš opravuje chyby klienta a chyby, které se projevily s použitím funkcí nového patche a to hlavně guild banky, které zatím u nás nejsou v provozu, ale budou. Na tuto aktualizaci tedy nebudeme spěchat zatím. Stahování nového patche v pozadí hry při hraní můžete zabránit právě nainstalováním programu Drahyho server 6.6. V bližších dnech plánujeme vydat novou verzi, kde se můžete těšit na další novinky ze světa addonů. Nový patch tedy zatím neinstalujte, jakmile ho budeme nasazovat, opět vám podrobně rozepíšeme, jak na to, abychom se všichni mohli pohodlně přesunout, budeme vás informovat. Další v pořadí by měl být již několikrát zmiňovaný patch 2.4.0, který by měl přinášet některé přípravné prvky na nový datadisk a nakonec samozřejmě patch s označením 3.0.0, který s sebou ponese i nový datadisk “Wrath of the Lich King” a nové možnosti. Jak například bude po nasazení datadisku vypadat mapa světa, si můžete prohlédnout již nyní na stránkách wowwiki.

Dále bych se chtěl omluvit za dočasný výpadek serveru, který nastal předevčírem a byl způsoben dočasným odpojením internetu od serveru, tedy server běžel, internet nikoli, což zapříčinilo i nefunkčnost stránek. Jediné fórum šlo, protože není nijak závislé na serveru. To zase nejde dnes z důvodu nesprávné manipulace nejspíš ze strany adminů, kteří hostují a starají se o bezproblémový chod našich dat na jejich serverech. Na problému se pracuje a ještě během dneška snad chybu odstraní.

Opravy serveru
=> Další a již opravdu finální oprava questu na získání aqua formy Trial of the Lake
=> Přidáno mnoho dalších chybějících mobů v celém světě včetně Niobe Whizzlespark + scropt na zprovoznění a výrobu letadla
=> Opraveny questy: Imbuing the Headpiece, Spearcrafter Otembe, Ursius of the Shardtooth, Brumeran of the Chillwind, Shy-Rotam, You're Fired!, ...
=> Opraven Totem of Spirits
=> Opraveno asi 10 případů, kdy 1 lvl NPC měl několik tisíc životů
=> Opraveny talenty paladina na kouzlení
=> Opraveny malé problémy s načítáním itemů ve vašich taškách
=> Provedeno vyčištění celého kódu serveru, jeho zrychlení, pročištění systému guild atp.
=> Další úpravy k zabránění podvádění na serveru - hlavně co se týče změny rychlosti na nepřiměřenou a spamu na chatu pomocí různých prográmků, které odesílaly velké množství zpráv na world chat do podoby různých obrazců - za poskytnutí všech těchto cheatovacích programů, kde jsme mohli provést důkladnou analýzu, děkujeme hráčům na našem serveru, kteří si nepřejí být jmenováni. Po pokusu o podvádění s rychlostí bude uživatel vykopnut ze serveru (disconnect)
=> Malé úpravy v tamingu příšer u lovců
=> Opravena velikost Flying Bats a jejich útoky
=> Proběhlo další vyčištění ve scriptech a jejich použití
=> Opraveny 2 případy pádu serveru, přičemž jeden velmi závažný - uvidíme co to udělá s uptimem serveru obecně.
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum