Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Spekulace, opravy, latency
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  21-01-2008, 17:13:55
Spekulace
Spekulace číslo 1: Na serveru je nový GM - Ano je tomu tak. Přivítejme nového GM, který nám snad pomůže v tomto o něco těžším období s latency a přechodu na nový hosting. Jeho jméno je KuGa. Bude zastupovat role InGame podpory (tedy přímo ve hře) a doufejme i na fóru, kde po dnešních opravách bude nutné přesunout spoustu opravených chyb (témat) na smetiště a trošku to tam pročistit. Tedy vítej!

Spekulace číslo 2: Hledáme GM a přijímáme je na základě testových otázek - Ne. To pravda není. Samozřejmě novým žadatelům pokládáme otázky, mučíme je a nakonec je naprosto ponížíme, ale není to jediné. Hledíme na schopnosti vyjadřování, věk atp. Musím však důrazně prohlásit, že v bližší době žádnou pomoc nehledáme a nepřijímáme. Dotazy tedy na toto téma bude s okamžitou platností ignorovat.

Spekulace číslo 3: Server krachuje a bude uzavřen - Pravda je jen z části. Co se týče krachu - ano, máme nyní určité finanční potíže, ale pevně věříme, že je zvládneme. Již nyní máme pár nabídek a rozhodujeme se podle pro a proti každé z nich na přechod na jiný hostovací server a tedy i internet. Žádné příspěvky nám prosím neposílejte, dokud to nebude nezbytně nutné - k čemuž doufám nedojde. Dále upozorňuji, že systém dotací pod odkazem "Podpořte nás" není v této době funkční a proto vás žádáme, abyste nám nic neposílali. Jsme free server a tak to taky zůstane. Server zavřeme jen přes mou mrtvolu, tak se modlete, ať se mi nic nestane

Spekulace číslo 4: Ping serveru (latency) se bude stále zhoršovat - Kvality služeb poskytovaných našemu serveru z hlediska internetu velmi rychle klesají. Na otázku jsem odpověděl již o spekulaci výše. Jakmile najdeme vhodného poskytovatele, latency nepůjde nad 500 ms v nejvyšším provozu.

Spekulace číslo 5: GM na server kašlou, v poslední době se tu nic neděje - Je konec prvního pololetí, na vysokých školách je zkouškové období a je to znát i u nás. Máme teď nejen práci zde, ale i ve vzdělávacích ústavech a tak se teď mohou aktualizace a opravy malinko zdržovat. Děkujeme za pochopení.

Výpis oprav serveru
=> Lítání příšer do vzduchu v jeskyních a jiných je nyní opraveno
=> Guild banky - novinka původně z patche 2.3.0 – Bohužel obsahuje ještě chyby a nová funkce není připravena na reálné použití, prozatím bude stále na test serveru, dokud nevyřešíme všechny nedostatky, předpokládáme do týdne, že bychom guild banky mohli nasadit
=> Transporty by měly být nyní opět správně přečasovány
=> Opraven pád serveru při použití připojení hráče na maximální počet (10) kanálů v chatu
=> Opravena kouzla a statistiky válečníka - podle patche 2.3.0, nyní se soustředíme na warloky
=> Opraven pád serveru, kdy hráč umřel a odpojil se a jeho mrtvola nebyla později nalezena
=> Nová aréna + možnost získání aréna bodů - ve fázi testu - bohužel ani tato aktualizace nemůže být ještě nasazena... Musíme vyladit poslední nedostatky - omlouváme se.
=> Další oprava pádů při špatném přechodu z mapy do mapy – mělo by výrazně přispět ke stabilitě serveru
=> Opraveny tyto questy: Darkmoon Lunacy Deck, The Final Code, Rescue the Survivors, Help Tavara, Trolls of Feather, Replenishing the Healing Crystals, You Survived!, Destroy Morphaz
=> Opraveni tito NPC: Griftah, Kradu Grimblade, Horgus the Ravager, Darkmaster Gandling, Baron Rivendare, Void Conduit, Attumen, Oper ..., Prince Malchezaar, Illidari Soldier, Amani'shi Tempest, Koragg, Darkheart, Fenstalker, Gazakroth, Lord Raadan, Donna Brascoe, (+ dalších 33 z Outlandu), Crystal Prison, Deathbringer Jovaan, Ravenholdt, Horde Halaani, Deathbringer Jovaan, Azzleby, Niobe Whizzlespark (znovu!)
=> Přidána nová kouzla Ritual of Refreshment, Heavy Knothide Armor Kit
=> Opraveno dýchání v některých jeskyních a městech, kde ztuhlo apod.
=> Kompletně předělány tyto lokace - Blasted Lands, Swamp of Sorrows, Deadwind Pass, Stranglethorn Vale, Duskwood, Westfall, Redrige Mountains
=> Předělány některé elity, které se po nasazení patche měli změnit na normální příšery a nestalo se tak
=> Přidáno mnoho nových skriptů do questů
=> Vyladěna a vymazána již vyřazená kouzla z databáze
=> Přidány některé itemy z patche 2.3.2
=> Znovu obnovena funkčnost Jailu
=> Další opravy kouzla Fear (uvíznutí v combatu atp.)
=> Další zabránění vnějším programům podvádět při obchodování

[ Zprávu upravil Drahy  21-01-2008 18:19:40 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum