Login: Password:
Hlavní stránka » TeamSpeak

Drahyho TeamSpeak 3 Server

Kanály vytváří pouze správci serveru a pouze pro guildy z našeho serveru, které splňují podmínky založení a řídí se danými pravidly (viz níže).Co potřebuji?

1) Musíte mít jakákoli sluchátka a mikrofon

2) Stáhnout a nainstalovat klienta podle tutoriálu (video)

3) Zadat do klienta po nainstalování adresu www.drahy.com

4) Ostatní je již na vás – jméno, heslo, port je standardní (9987)

5) (Volitelné) Vzhledem k vysoké kvalitě zvuku jsou někdy slyšet i menší hluky a mikrofon se v takových případech může zapínat, a proto doporučuji nastavit si volbu Push-To-Talk (Settings => Options => Capture => Push-To-Talk), kde si nastavíte zapínání mikrofonu pouze po stisknutí libovolné klávesy, kterou si tam sami zvolíte.

6) (Volitelné) Pokud chcete vytvořit svůj zaheslovaný kanál pro guildu, musíte požádat jednoho z našich GM, jejichž kontakt získáte na stránce kontakty na správce. Jednomu z nich poté můžete zasílat své žádosti (pouze Guild Master guildy) o zavedení guildovního zaheslovaného kanálu (Se jménem kanálu, guildy, heslem případně jmény subkanálů - maximálně 5). Jediná podmínka je mít minimálně 40 členů ve vaší guildě. K prohlížení místností a připojených uživatelů doporučujeme odkaz v levém menu, kde bude i tento návod včetně obecných informací o tom, proč jsme si vybrali zrovna TeamSpeak server a další informace. Rovněž doporučuji věnovat náležitou pozornost pravidlu číslo 19).


TeamSpeak 3 obecně

TeamSpeak3 (dále jen TS) má vysokou kvalitu přenosu zvuku. Je zcela zdarma pro nekomerční "non-profit" využití naproti jiným klientům. Podporuje systémy Windows, Linux, MacOS a to jak v 32bitové tak 64bitové verzi. V nové verzi jsou nejnovější kodeky pro práci se zvukem. Automaticky nastavuje mikrofon a zvuková zařízení. Disponuje pokročilými technologiemi redukce šumu a ozvěny v pozadí. Už tedy žádná ozvěna, bzučící zvuky v pozadí a další rušivé elementy. Odezva je minimální i na našem serveru. Má velmi jednoduché uživatelské rozhraní a snadno můžete cokoli nastavit ke svým potřebám (třeba hlasitost u jednotlivých uživatelů). TS podporuje starší i nejnovější G-klíče od firmy Logitech a dalších výrobců pro maximální využití všech možností vašeho příslušenství. TS nabízí rovněž možnosti zvukových prostorových 3D efektů jejichž možnosti jsou rozmanité a zábavné. Správa TS serveru je velmi snadná pro každého správce našeho serveru a umožňuje velmi snadnou orientaci v nastavení a administrátorských činnostech. Namísto použití kombinace uživatelského jména a hesla, TS klient vytváří jedinečnou identitu, která je uložena na serveru a ve vašem počítači, odpadá tedy nutnost registrace uživatelů a přitom správci se díky jedinečné identitě nemusejí bát, že jim někdo zneužije účet s právy. TS server umožňuje mít seznamy přátel i nepřátel a měnit jim nastavení dle vašeho přání jako jste zvyklí třeba u internetových komunikátorů (změna přezdívky bez ohledu na server atp.). Ve všech kanálech je nastavena nejvyšší kvalita přenosu zvuku a kodeky pro maximálně krystalicky čistý zvuk. TS klient navíc při každém připojení automaticky kontroluje nejnovější verze klienta a ihned je uživateli v rychlých krocích nainstaluje a klienta spustí. TeamSpeak 3 se rychle vyvíjí a každou novou verzi autoři obohacují o opravu desítek chyb jak na straně serveru, tak v klientovi a snažíme se mít na našem serveru vždy aktuální verzi. Rychlost vývoje a snaha mít co nejlepší kvalitu přenosu zvuku a jednoduché uživatelské rozhraní byly jen další z mnoha důvodů, proč jsme vybrali právě TeamSpeak 3 server. Možností je celá řada, a proto doufám, že budete s touto službou našeho serveru nanejvýš spokojeni. Podporu (problémy se zapojením a instalováním vašeho příslušenství, problémy s instalací driverů a další problémy) však neposkytujeme.