Login: Password:
Hlavní stránka » Server » Jak začít hrát

Jak začít hrát na Drahyho serveru

1) Důležité pokyny - Návod je očíslován a doporučuji se řídit přesně kroky tak, jak jsou očíslovány. To znamená nepřeskakovat ani vynechávat kroky. Během celého tohoto návodu vám důrazně doporučuji nespouštět hru po celou dobu postupu podle tohoto návodu.


2) Stažení hry - Oficiální instalace klienta již není možná a oficiální servery ji nepodporují. Proto nabízíme čistou instalaci ke stažení přes následující odkazy, které budou přibývat dle Vašich požadavků.

Oficiální a čistá instalace bez modifikací - Webshare - 16.28 GB


3) Rozbalení hry - Po stažení hry je třeba si nainstalovat program pro rozbalení.

Stažení Programu na rozbalení hry


4) Umístění hry - Hru je možné rozbalit kamkoli dle Vašeho uvážení a měla by jít spustit odkudkoli později.


5) Instalace programu Drahyho Program 3.6 - Pro dodatečné nastavení hry. Je to malý jednoduchý program, který Vám všechny vámi povolené addony automaticky nakopíruje do příslušné složky a nastaví vše potřebné pro hraní na tomto serveru (změní realmlist, zabrání stahování nových patchů apod.). Program prosím nainstalujte přímo do složky hry, kde ji máte rozbalenou (C:/World of Warcraft/ nebo jiné umístění, které jste si zvolili v předchozím bodě: D:\World of Warcraft\ atp.).

Hlavní funkce Drahyho Programu:
1) Mění realmlist pro náš server a po odinstalaci jej změní zpět na původní.
2) Umožňuje spouštět hru přes Launcher.exe bez obav stáhnutí nového patche s možností sledovat novinky z hlavního portálu www.drahy.com těsně před spuštěním hry.
3) Nainstaluje pouze addony, které si sami z nabídky zvolíte a vaše již nasazené addony při instalaci/odinstalaci ponechává.
4) Má jednoduchého, moderního a aktuálního instalačního průvodce.
5) Přidá program do nabídky Start - Programy, odkud je možné program ihned odinstalovat.
6) Odstraňuje dočasnou nepotřebnou složku Cache jak při instalaci/odinstalci programu, tak přímo v Drahyho Launcheru. Složku WTF pro nastavení addonů a maker ponechává.
7) Program automaticky odinstaluje předchozí verze, jsou-li nějaké.
8) Nijak hru nepoškozuje, program lze bez problému odstranit a klienta využít pro jiné servery - vrací zpět soubory tak, jak byly před instalací včetně realmlistu a veškerých souborů, které nainstaloval či pozměnil.
9) Podporuje klienta World of Warcraft verze 3.3.5a (build 12340).
10) Kontroluje, zdali program instalujete do složky, kde máte nainstalovanou hru.

Stažení programu: Drahyho Program 3.6 ze serveru Zippyshare, Webshare nebo Google Drive (17.1 MB)


6) Vytvoření přihlašovacích údajů - Další krok se týká vytvoření přihlašovacích údajů na náš server, bez kterých se nepřipojíte. Stačí se podívat na stránku nový účet, kterou naleznete i v levém menu a účet si podle instrukcí zdarma vytvořit.


5) Dokončení - Pokud jste splnili kroky 1) až 6) a přečetli jste si Pravidla a řád, můžete začít hrát. Hodně štěstí a příjemnou zábavu přeje GM tým!

Poznámka: Pokud bude server po nějakém čase aktualizován, bude zároveň s ním aktualizován i tento návod. Proto doporučuji průběžně sledovat stránky hry (www.drahy.com), kde o případné aktualizaci budete dopředu informováni.